مجموعه ابریشم آنلاین شما را به خرید بهترین محصولات ابریشم آنلاین دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

با پیله کرم ابریشم به تقویت پوست خود کمک کنید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر پیله ابریشم بر روی پوست چیست؟پیله ابریشم چگونه باعث تقویت پوست میشود؟
تقویت پوست

مواد طبیعی پیله های ابریشم باعث تقویت پوست میشود ، و همینطور باعث براق شدن ، لطافت و کشش و تغذیه پوست می شود.

تاثیر پیله ابریشم بر روی پوست چیست؟

پیله ابریشم حاوی پروتئین طبیعی و Sericin – Sericin ترکیب مشابهی با پوست ما دارد و به سرعت جذب می شود تا رطوبت خود را فراهم کند.

علاوه بر این ، همچنین به کنترل سنتز ملانین کمک می کند.

 علاوه بر طبیعت آنتی باکتریایی و آنتی اکسیدانی ، خاصیت زیبایی خارق العاده ای نیز دارد ، مانند حفظ رطوبت و گرمای پوست ، زیرا باعث تحریک اپیدرم ، لایه بیرونی پوست می شود.

پروتئین های عمده پیله فیبروئین هستند و سرینین فیبرین به تازگی مورد توجه بسیاری از مصارف پزشکی قرار گرفته است.

مطالعات اخیر نشان داده اند که سرین یک عنصر مرطوب کننده مهم است که در غلظت های زیادی در پیله ابریشم وجود دارد ، سرین بر روی پوست بسیار ملایم عمل میکند.

ابریشم حاوی آلبومین سلولی طبیعی است که به سرعت بخشیدن به متابولیسم سلولهای پوستی کمک می کند – بنابراین به کاهش علائم پیری کمک می کند.

مواد موجود در ابریشم یک گرم کننده طبیعی است به طور منظم دمای بدن را حفظ می کند.

ابریشم به طور طبیعی ضد حساسیت است و باعث نمی شود افراد مبتلا به آلرژی به ویژه اگزما دارای پوست خشک یا خارش حساس شوند.

به همین دلیل نوزادان و کودکان با جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آلرژن ها از ابریشم سود می برند و به خواب و آرامش آن ها کمک میکند.

ابریشم در هنگام خواب ، رطوبت طبیعی پوست و موهای شما را جذب نمی کند ، برخلاف پنبه ، که فیبر قابل جذب است و باعث رطوبت می شود.

تقویت پوست

خوابیدن روی ابریشم می تواند به جلوگیری از ریزش مو کمک کند.

متخصصان مراقبت از مو استفاده از بالش های ابریشمی را توصیه می کنند.

ابریشم باعث جوانسازی . تقویت پوست می شود.
ابریشم حاوی آلبومین سلولی طبیعی است که به سرعت بخشیدن به متابولیسم سلولهای پوست کمک می کند – بنابراین در جلوگیری از چروک کمک می کند.

پیله ها به طور طبیعی توسط کرم های ابریشم که با برگ توت تغذیه می شوند ، پردازش و ایجاد می شوند، این باعث ایجاد کرم ابریشم سالم تر می شود و پیله های براق ایجاد می کند.

 می توان بعد از خیساندن پیله در آب داغ تا 4-5 دقیقه به طور مستقیم بر روی پوست استفاده کرد ، این کار باعث می شود سختی پیله کاهش پیدا کند.

استفاده از هر پیله بر روی صورت یک بار پیشنهاد میشود ، برای استفاده چند بار ممکن است باعث کاهش عنصر سریسین شود.

در صورت استفاده چندگانه ، لطفاً پس از استفاده آن را بشویید و سپس در شرایط خشک و خنک قرار دهید تا خشک شود.

پیله ابریشم باعث بهبود تولید کلاژن نوعی پروتئین می شود که ساختار پوست را در خود ایجاد می کند و باعث زیبایی آن می شود و با قفل کردن رطوبت و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست ، تقویت پوست و رنگ پوست را زیبا و سفید میکند.

 پروتئین سریسین در کاهش چین و چروک پوست نقش مهمی را دارد ، باعث از بین رفتن دایره های تیره ، لکه های تیره بر روی پوست و باعث بهبود بافت پوست می شود.

 این یک محصول ارگانیک سازگار با محیط زیست است که عاری از مواد شیمیایی مصنوعی است و در مقایسه با لوازم آرایشی زیبایی مصنوعی کمتر مستعد عوارض جانبی است. از این رو هیچ عنصر مصنوعی با پوست شما در تماس نیست.

تقویت پوست

پیله ابریشم چگونه باعث تقویت پوست میشود؟

ابریشم خالص ترین و طبیعی ترین ماده است ، آن را با پروتئین و انواع اسیدهای آمینه که به پوست انسان نزدیکتر است ، تولید کلاژن در پوست را تقویت کرده و سلول های پوستی را فعال می کند ، میکروسیرکولاسیون را بهبود می بخشد. به ترمیم بافت آسیب دیده پوست ، ترمیم خاصیت ارتجاعی ، رسیدن به ضد پیری و چروک کمک کنید.

پیله کرم ابریشم طلای سرشار از فاکتور مرطوب کننده پروتئین ابریشم و سرین است تا پوست شما تمیز و تازه شود.

میزان نیتروژن پروتئین ابریشم 67 برابر بیشتر از میزان مروارید است و میزان اسید آمینه اصلی آن بیش از 60 برابر مروارید است ، هیدرولیز آنتی اکسیداسیون بسیار قوی است و می تواند درم های پوستی را نفوذ کرده و از اثر مرطوب محافظت کند.

از طریق کوتیکول ، متابولیسم سلولی را تأمین می کند و باعث تقویت پوست میشود.

 پروتئین ابریشم سرشار از 15 نوع اسید آمینه است که توانایی مهار عملکرد چروک و لکه های تیره ، سفید شدن پوست بدون عوارض جانبی را دارد.

خاصیت ضد خارش بر روی برخی از اثرات بهداشتی پوستی دارد.

مطابق سوابق Compendium of Materia Medica : پودر پروتئین ابریشم می تواند لکه های تیره پوست را از بین ببرد.

الیاف پروتئینی خالص و لطیف پوست خشک و ناخالصی های بی جان را از منافذ شما خارج می کنند.

برای آقایان و خانمها در همه سنین و انواع پوست میتوان استفاده کرد.