مجموعه ابریشم آنلاین شما را به خرید بهترین محصولات ابریشم آنلاین دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

محصولی ارگانیک برای لایه بردار ی قوی پوست بدون عارضه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پوست انسانلایه بردار ی یعنی چی؟ولی یک پیشنهاد فوق العادهپیله ابریشم برای پوست

پیله ابریشم محصولی کاملا ارگانیک با خاصیت لایه بردار ی پوست بسیار قوی و مطلوب و بدون هیچ گونه عوارض جانبی است که امروزه جزو انتخاب اول برای کسانی هست که به زیبایی صورت و پوست خود اهمیت میدهند و همچنین به آینده و بالا رفتن سن خود فکر میکنن.

پوست انسان

شانزده درصده وزن بدن را پوست تشکیل داده است که بزرگترین ارگان بدن است و سطحی حدود دو متر را میپوشاند و همچنین از لحاظ وزن هشت درصد وزن بدن را شامل میشود. و شامل میلیونها پایانه عصبی است.

پوست شامل روپوست (اپی درم) و میان پوست (درم) است در زیر درم، هیپیودرم یا درون پوست قرار دارد که هیپودرم، چربی زیر پوستی هم میگویند.

ضخامت پوست بین 1/4 میلی متر تا 4 میلی متر است.

ضخیم ترین اپی درم در کف پا و دست و نازکترین اپی درم در ناحیه پلک است. و همچنین ضخیم ترین درم در پشت تنه قرار دارد.

اپیدرم : ضخامتش از 0.04 تا 1.6 میلی متر متغییر می باشد ،لایه مهمی است .سلولهای لانگرهانس که ایمنی پوست را برعهده دارد ، ملانوسیت ها و آنزیم تیروزیناز که عهده دار تولید رنگدانه های ملانین و تنظیم رنگ پوست است ،در این لایه قرار دارند.

محصولات آرایشی و بهداشتی نظیر پاک کننده ها ،لایه بردار ها ، ترمیم کننده ها یا مرطوب کننده ها نیز بر این لایه تاثیر می گذارد.

درم : لایه دوم یا درم 5 تا 7 برابر ضخیمتر از اپیدرم است و به وسیله یک غشاءپیوندی پایه به آن متصل شده است .

درم از یک غشاء ضخیم ارتباطی تشکیل شده است که در حقیقت شبکه بهم بافته ای است از مویرگها ی خونی و لنفی ، رشته ها وپایانه های عصبی وحسی ، کلاژن و  فیبرهای پروتئینی الاستینی که وظیفه آنها نگهداری و حفظ رشته های عصبی می باشد .فولیکول های مو ، مویرگهای خونی ، غده های چربی و عرق نیز در این لایه قرار دارند . وظیفه اصلی این لایه حفظ استحکام و ارتجاع پوست می باشد .

هیپودرم: در زیر درم، زیر پوست یا هیپودرم (hypodermis) یا بافت چربی زیر پوستی (subcutaneous tissue) قرار دارد.

بافت زیر پوستی بافت همبند شلی است که پوست رابه ار گانهای زیرین می چسباند و لغزش پوست را روی آنها امکان پذیر میسازد.

هیپودرم اغلب حاوی سلولهای چربی است که تعداد آنها بستگی به منطقه بدن و اندازه آنها بستگی به وضعیت تغذیه ای دارد. و در مناطقی که ضخامت کافی دارد پانیکولوس آدیپوزوس (Panniculus adiposus) نامیده می شود.

این لایه به دلیل فراوانی سلولهای چربی، خاصیت ارتجاعی بسیار داشته و به عنوان ضربه گیر (مثل عملکرد فنرها در اتومبیل ) عمل می کند . ضربه گیری این لایه ، نقش بسیار مهمی در حفظ و نگهداری مویرگهای خونی و پایانه های عصبی دارد.

لایه بردار

لایه بردار ی یعنی چی؟

فرآیندی كه سلول‌های مرده از روی سطح پوست برداشته می‌شوند را لایه‌برداری می‌گویند چون قدرت پوست برای دفع این سلول‌های مرده با افزایش سن كاهش می‌یابد و باید با یك عامل خارجی كار را انجام داد تا هم مشكلات پوستی حل شوند و هم پوست صاف و زیبا شود. این فرایند به روش انجام می‌شود: شیمیایی، مكانیكی با لیزر و روش‌های خانگی.

با بالا رفتن سن و کم شدن تعویض سلولی (رشد سلول‌های جدید و جایگزین شدن با سلول‌های قبلی)، پیلینگ صورت یکی از روش‌هایی است که از پوست رنگ پریده جلوگیری می‌کند، رشد سلول‌های جدید را تحریک می‌کند و موجب می‌شود پوست شاداب و جوان‌تر به نظر برسد.

همچنین پیلینگ صورت باعث کم‌رنگ شدن لکه‌های پوستی و جای جوش، از بین رفتن جوش‌های سر سیاه روی پوست و نرم شدن پوست صورت هم می‌شود.

لایه بردار ی شیمیایی: در لایه برداری شیمیایی، یک محلول شیمیایی روی پوست مالیده می شود و به آن اجازه داده می شود که خوب در آن نفوذ کند. پس از گذشت یک تا ۱۴ روز، برحسب اینکه محلول تا چه عمقی در پوست نفوذ کرده باشد، لایه های پوست برداشته می شود.

این پروسه بخشی از پوست را به روشی کاملاً کنترل شده تخریب می کند تا پوست جدید بتواند به جای آن رشد کند.

به طور کلی، این لایه برداری هرچه عمیق تر باشد، خطر عوارض جانبی و مشکلات آن بیشتر خواهد بود. لایه برداری های شیمیایی می تواند مشکلات زیر را در پی داشته باشد:

قرمز شدن پوست. پس از انجام لایه برداری شیمیایی انتظار قرمز شدن پوستتان را داشته باشید. با لایه برداری های عمیق و برخی انواع پوست ها، این قرمزی ممکن است بسیار شدید باشد. این قرمزی ممکن است در چند هفته از بین برود یا ماه ها به طول انجامد.

تغییرات رنگ پوست نواحی تحت درمان ممکن است روشنتر یا تیره تر از سایر نواحی پوست شود.
خشک و پوسته پوسته شدن پوست
متورم شدن پوست به ویژه در اطراف چشمها
جای زخم
واکنش آلرژیک به مواد شیمیایی
عفونت. به ویژه افرادیکه سابقه تبخال دارند در معرض عفونت قرار می گیرند.
افزایش حساسیت نسبت به نور خورشید.

لایه برادار ی مکانیکی: لایه بردارهای مکانیکی دارای عناصری هستند که سلول های مرده را می سایند و از سطح پوست جدا می کنند.

کرم های پاک کننده واسکراب های صورت از جمله این لایه بردارهای مکانیکی هستند.
می دانیم که لایه بردارهای مکانیکی باید سلولهای مرده پوست و عناصری را که منافذپوست را بسته اند پاک کنند.

این نکته را باید بدانیم که این لایه بردارها را زیادروی پوست فشار ندهیم زیرا باعث التهاب پوست می شوند.به طور کلی لایه بردارهای مکانیکی آسیب زاهستند ولایه بیرونی پوست را سنباده می زنند خصوصا برخی از آن ها که دارای دانه ها وذرات ریزهستند باعث خراش روی پوست می شوند

لایه بردار ی به کمک لیزر: در لایه برداری با لیزر پرتوهای نوری دستگاه لیزری ضرباتی را به سطح پوست وارد می نمایند و باعث می شوند تا پوست با آسیبی کنترل شده مواجه گردد ، در لایه برداری با لیزر سطح بیرونی پوست یا همان اپیدرم جدا میگردد و همزمان لایه های زیرین گرم می شوند و با تمرکز انرژی در زیر پوست کلاژن جدید در پوست تشکیل می گردد.

لایه برداری با لیزر ممکن است موجب گردد در سطح پوست احساس گرما یا سوزش ایجاد شود که این امر با استفاده از بی حسی موضعی رفع می گردد اما بعد از لیزر ممکن است پوست دچار التهاب و قرمزی گردد که اگر این کار توسط متخصص پوست و با تنظیم درجه مناسب  و در عمق مناسب انجام نگیرد باعث عوارضی بلند مدت خواهد شد.

لایه بردار ی به روش خانگی: لایه بردا ری در خانه یکی از بهترین و لذت بخش ترین کارها برای رفع خستگی و ایجاد نشاد در روح و جسم اسنان است.
در این روش با استفاده از مواد موجود در میوه ها و سبزیجات میتوان یک لایه بردار قوی و ایجاد کرد.

لایه بردار

ولی یک پیشنهاد فوق العاده

لطیف بودن و جوان ماندن پوست دست زنان ژاپنی که از پیله ابریشم نخ تولید میکردن باعث شد تا 3500 سال پیش مطالعه روی خواص پیله ابریشم بر روی پوست شروع شود که امروزه نیز با تحقیقات گسترده در ساختار ابریشم به وجود سریسن و فیبروئین و همچنین کربوهیدرات موجود در آن پی بردند که میتوان از ابریشم به منظور زیبایی پوست استفاده میکردن و حتی طبیبان راز جوانی پوست زنان ژاپنی را استفاده مدام از پیله ابریشم میدانند.

صمغ ابریشم به دلیل شباهت زیاد به پوست بدن انسان دارد و باعث کلان سازی در پوست شده و لطافت و روشنی را به ارمغان می آورد.

پیله ابریشم برای پوست

مکانیسم اثر : سرسین به صورت یک لایه نازک و بادوام پوست را در برابر شرایط نامساعد محیطی، بویژه دی هیدراتاسیون ، محافظت میکند و باعثنرمی ، لطافت ، درخشندگی ، شادابی پوست و همچنین عمق چروک را نیزکاهش میدهد.

طبق تحقیقات به عمل آمده پیله ابریشم و سرسین به دلیل ارگانیک بودن خاصیت ضد آلرژیک داشته و فاقد هرگونه اثر جانبی میباشد.

پیله ابریشم به دلیل ارگانیک بودن برای هر نوع پوستی مناسب بود و خواصی مثل لایه برداری، سفید کنندگی ،سفت کنندگی و در از بین برد چین و چروک پوست بسیار مناسب است.

لایه بردار

برای مشاوره رایگان و تهیه محصول با قیمتی بسیار کمتر از هر کرم شیمیایی دیگر تماس بگیرید.