مجموعه ابریشم آنلاین شما را به خرید بهترین محصولات ابریشم آنلاین دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیله کرم ابریشم را از کجا بخریم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید پیله کرم ابریشم در ایرانخرید پیله کرم ابریشم از نوغاندارانفروش اینترنتی پیله کرم ابریشم
پیله کرم ابریشم

تولید پیله کرم ابریشم در ایران

وزارت کشاوری برای بهبود تولید پیله کرم ابریشم هرساله هزاران جعبه تخم نوغان را بین استانها بسته به شرایط اقلیمی هر استان توزیع می کند.

کشاورزان و پرورش دهندگان بعد از اینکه این نوغان ها را خریداری کردن در داخل ظرف های گرم قرار می دهند بعد از سیزده روز به آنها غذا می دهند.

غذای کرم های ابریشم برگ تازه درخت توت است تا بعد از سیزده تا چهارده روز کرم ها به پیله تبدیل می شود بعد از این مدت کشاورزان این پیله ها را می فروشند.

پس از اینکه دوره پرورش پایان پیدا کرد پیله ها را بر اساس رنگ و درشتی از هم جدا می کنند، پیله ای که به وجود آمده را می کشند بعد داخل آن جوش قرار می دهند و تارهای ابریشم را از آن جدا می کنند.

تولید این محصول توسط کشاورزان و پرورش دهندگان در سطح کشور صورت می گیرد .

تولید کمی وکیفی پیله کرم ابریشم هر سال نسبت به سال قبل بیشتر می شود اما به دلیل واردات بی رویه تخم نوغان تبعات منفی روی صنعت نوغان خواهد گذاشت و باید از این واردات جلوگیری کرد.

پیله کرم ابریشم

خرید پیله کرم ابریشم از نوغانداران

شاید برای شما هم سوال باشد که پیله کرم ابریشم را از کجا تهیه کنیم؟

نوغانداران و پرورش دهندگان پیله محصول تولیدی خود را در بازار بفروش می رسانند.

این محصولات توسط بازرگانان و تاجران  یا شرکت های خصوصی مورد تایید وزات کشاورزی خریداری می شود.

پیله کرم ابریشم و نخ ابریشم خریداری شده به کارخانه های بافندگی  و کارگاه های دستی در استان هایی مانند خراسان، یزد و اصفهان فرستاده می شود.

پیله کرم ابریشم

فروش اینترنتی پیله کرم ابریشم

امروزه با توجه به کسب و کارهای اینترنتی که در سراسر دنیا بوجود آمده فروش اینترنتی پیله کرم ابریشم نیز رونق زیادی پیدا کرده است.

دو مزیت اصلی فروش به صورت اینترنتی:

  • باتوجه به اینکه فروش بدون واسطه صورت می گیرد هزینه کمتری برای مشتری در بردآرد
  • در وقت مشتری صرفه جویی می شود

اکثر شرکت های پرورش کرم ابریشم به توزیع پیله کرم ابریشم بصورت آنلاین در بستر اینترنت روی آورده اند فروش محصول و ارسال به سراسر کشور با پست در سایت ما با پشتیبانی آنلاین صورت می گیرد.