مجموعه ابریشم آنلاین شما را به خرید بهترین محصولات ابریشم آنلاین دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پیله ابریشم بهداشتی برای پوست

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده از پیله ابریشم در تولید محصولات بهداشتیراهنمای خرید انواع پیله ابریشم بهداشتی

پیله ابریشمی سفید و زیبای ایجاد شده توسط کرم ابریشم از زمان های بسیار دور تاکنون استفاده بسیاری را برای انسان داشته است.می توان گفت بیشترین استفاده آن را صنعت نساجی برده است.یکی دیگر از استفاده های عام آن جهت مصارف بهداشتی و آرایشی بوده است.قیمت پیله ابریشم بهداشتی با توجه به جنس بسیار مرغوب و اثر جادویی آن بسیار ارزان قیمت است هر چند عواملی همچون کیفیت, تازه بودن, سفید و بهداشتی بودن نیز می تواند در قیمت آن تاثیرگذار باشد..قیمت پیله ابریشم بهداشتی برای پوست

استفاده از پیله ابریشم در تولید محصولات بهداشتی

استفاده از پیله ابریشم در تولید محصولات بهداشتی داستان تولید نخ ابریشم به این صورت است که کرم ابریشم ابتدا به صورت یک کرم بسیار ریز و سیاهی است که با تغذیه از برگ طبیعی درخت توت شروع به رشد می کند و پس از چند مدت به کرمی سفید و زیبا تبدیل می شود که با تولید تار نخ ابریشم از طریق دهان خود و پیچاندن به دورش, پیله ای را دور خود می تند تا بتواند درون آن تبدیل به پروانه شده و از آن خارج و شروع به پرواز نماید.اما انسان مثل همیشه جهت رسیدن به مقاصد خود, قبل از تبدیل کرم درون پیله به پروانه آن را با قرار دادن در معرض آفتاب از بین برده و پیله را به نفع خود مصادره می کند.

امروزه استفاده از پیله ابریشم در علم پزشکی استفاده های بسیار دارد از جمله اینکه این پیله یکی از بهترین درمانها جهت التیام بخشی به زخم ها,استحکام بخشی استخوان ها و حتی استفاده در بهبود تاندون ماهیچه های بدن کاربردهای فراوانی دارد.

در تولید محصولات بهداشتی نیز جهت طراوت بخشیدن به پوست دست و صورت خرید پیله ابریشم بهداشتی یکی از بهترین روش ها و جایگزین عالی مواد و کرم ها و ماسک های شیمیایی جهت طراوت بخشی به پوست شده است.و افراد به ویژه خانم هایی که از آن به صورت مداوم استفاده می کنند به اثر معجزه بخش آن واقف هستند.

راهنمای خرید انواع پیله ابریشم بهداشتی

راهنمای خرید انواع پیله ابریشم بهداشتی  خصوصیات بهداشتی اعلای پیله ابریشمی سبب شده است تا در چند دهه اخیر مصرف آن افزایش یابد.خاصیت های زیادی همچون رطوبت رسانی, لایه برداری,سفید کنندگی,دارا بودن ماده سریسین که سبب ساخت کلاژن برای پوست می شود, سفت کنندگی پوست و…ارزش و محبوبیت آن را دوچندان می کند.

شایان ذکر است که روش های مختلفی برای استفاده از این پیله زیبا و اعمال خواص آن بر روی پوست بیان شده است که یکی از این روشها جوشاندن پیله ها به مدت کمتر از پنج دقیقه و سپس ماساژ پوست توسط آن در جهت عقربه های ساعت و یا برعکس آن است .

جهت مشاهده قیمت پیله ابریشم و سفارش این محصول می توانید از طریق سایت ما اقدام به خرید پیله ابریشم بهداشتی درجه یک با قیمت مناسب نموده و در کمترین زمان ممکن این محصول شگفت انگیز را در بسته بندی های بهداشتی ویژه دریافت نمایید.