مجموعه ابریشم آنلاین شما را به خرید بهترین محصولات ابریشم آنلاین دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده پیله ابریشم صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چند نوع پیله ابریشم داریم؟فروش تضمینی پیله ابریشم صادراتی

خوشبختانه در کشور ایران بزرگترین و برترین فروشنده انواع پیله ابریشم صادراتی مشغول به فعالیت هستند که این فروشنده ها درجه یک ترین و اصل ترین نوع این پیله ها را با خواص درمانی فراوان برای بدن به مشتریان و متقاضیان خود در سراسر کشور عرضه می کنند. این فروشنده ها در تلاش است که رضایت کامل خریداران خود را پس از خریداری و استفاده از این محصول به دست آورند. 

فروشنده پیله ابریشم صادراتی

چند نوع پیله ابریشم داریم؟

چند نوع پیله ابریشم داریم؟ کرم ابریشم یکی از انواع حشره ها محسوب می شود که از زمان های بسیار قدیم توسط انسان ها شناخته شده است. این نوع حشره دارای فراورده های بی شماری می باشد که از جمله فراورده های آن می توان به پیله ابریشم اشاره کرد. پیله ابریشم از تعداد بسیار زیادی رشته های پروتئینی از کرم ابریشم تولید می شود. این محصول از تارهای مختلفی تشکیل شده است که هر تار پیله از دو نوع لیف مداوم ابریشم تهیه می شود. 

پیله های ابریشم با توجه به رنگ، سطح نرم و زبر بودن آنها، تعداد لایه، نوع کاربرد و مصرف، ابعاد و اندازه و غیره دارای انواع مختلفی می باشند که از پرمصرف ترین آنها می توان به پیله ابریشم های مخصوص صورت اشاره کرد. این نوع پیله ها برای پوست صورت و سایر قسمت های بدن بسیار مفید و مناسب می باشند؛ زیرا دارای خواص درمانی فراوانی هستند . 

امروزه برای تقسیم بندی این محصول اغلب از کلمه درجه بندی با شماره های 1، 2 و 3 استفاده می شود. برای مثال این نوع پیله ها به سه نوع درجه یک، درجه دو و درجه سه دسته بندی می شوند که هر کدام از آنها خصوصیات مخصوص به خود را داشته اند. رنگ سفید، درخشنده و براق، عدم وجود کرک بر روی پیله ها و غیره از اصلی ترین ویژگی های پیله ابریشم درجه یک می باشد. 

فروش تضمینی پیله ابریشم صادراتی

فروش تضمینی پیله ابریشم صادراتی فروش تضمینی پیله ابریشم یکی از بهترین روش ها برای فروش این محصول محسوب می شود که امروزه مورد استقبال بسیاری از مشتریان و خریداران در بازارهای داخلی و حتی خارجی قرار گرفته است. در فروش تضمینی محصول مورد نظر به صورت کاملا تضمین شده از فروشنده به مشتری عرضه می شود که این تضمین کالا سبب اطمینان خاطر مشتری از خرید خود می شود. 

در فروض تضمین شده، محصول مورد نظر از جهت های مختلف به طور کامل ضمانت می شود و همچنین گارانتی های مربوط به این محصول نیز به خریداران آن ارائه می گردد. قیمت فروش این محصول در سال های اخیر به علت نوسانات ارزی در بازار بسیار افزایش پیدا کرده است. قیمت فروش تضمینی توسط انواع سازمان های فعال در این حوزه مشخص و تعیین می شود.