مجموعه ابریشم آنلاین شما را به خرید بهترین محصولات ابریشم آنلاین دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیله ابریشم آرایشی برای کرم ضد آفتاب

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیحاتی درباره مراحل تولید پیله ابریشم آرایشیآخرین قیمت خرید پیله ابریشم آرایشی ممتاز

ابریشم از محصولات با ارزش در صنعت است که در پزشکی، نساجی و مواد آرایشی از آن استفاده می کنند و کسانی که در کار پرورش پیله ابریشم هستند سود های کلانی از این کار به دست می آورند چون مشتریان زیادی خواهان خرید پیله ابریشمی آرایشی هستند خصوصا خانوم ها که زیبایی برای آنان در درجه اول اهمیت دارد و دوست دارند پوستی لطیف و نرم داشته باشند به همین خاطر مراکز سازنده وسیله آرایش با خرید پیله ابریشم آرایشی در ساخت کرم ضد آفتاب و سفید کننده و نرم کننده پوست کمک می گیرند. 

 خرید پیله ابریشم آرایشی برای کرم ضد آفتاب

توضیحاتی درباره مراحل تولید پیله ابریشم آرایشی

توضیحاتی درباره مراحل تولید پیله ابریشم آرایشی پروانه کرم ابریشم در ابتدای تابستان از پیله خارج می شود و این پروانه ها ی ماده بعد از جفت گیری خود هر کدام 400 عدد تخم می گذارند این تخم ها چهارده روز طول می کشد تا به کرم از تخم خارج شود به این مرحله تفریخ گفته می شود که این تخم ابریشم اول به رنگ آبی روشن است اما نزدیک به روزهای که از تخم بیرون می آیند به رنگ تیره تبدیل می شوند. 

برای تولید پیله ابریشم آرایشی  به دما ٢۵ درجه و  رطوبت ٨٠ درجه احتیاج دارد و این کار کاملا تخصصی است و کار هر کسی نمی باشد در این دما و رطوبت کرم ابریشم از پیله خود بیرون می آید ولی همان پیله است که برای مواد آرایشی استفاده می شود که بسیار مناسب با هر پوستی است بیشتر کسانی که در کار تولید پیله ابریشمی هستند در صنعت نساجی یا آرایشی پوست دستشان به خاطر لمس مرتب این الیاف بسیار نرم و لطیف است چون خاصیت این الیاف ابریشم لطافت بودن آن است که این محصول را از دیگر محصولات متمایز کرده است. 

آخرین قیمت خرید پیله ابریشم آرایشی ممتاز

آخرین <a href=قیمت خرید پیله ابریشم آرایشی ممتاز” class=”img-responsive aligncenter”> اغلب مواد آرایشی  از مواد شیمیایی ساخته می شوند که برای پوست صورت بسیار مضر است ولی استفاده از پیله کرم ابریشم آرایشی به جای این محصولات پوست شما را شفاف و نرم می کند حتی قیمت پیله ابریشم آرایشی از محصولات آرایشی رایج در بازار مناسب تر است. 

آخرین قیمت خرید پیله ابریشمی آرایشی ممتاز متغیر است چون بستگی به مقدار تولید این محصول دارد معمولا در تولیدی های پیله کرم ابریشم هر پروانه چهارصد پیله تولید می کنند و نحوه قیمت گذاری بر روی این کالا بستگی مقدار تولید روزانه است و هزینه ای که برای رشد این محصول خرج می شود و همچنین محصولاتی که با این مواد ساخته می شود مانند کرم آب رسان، کرم شفاف سازی و جوان سازی پوست و کرم لایه بردار صورت که جوش های سر سیاه را از بین مس برند این ها همه به طور گوناگون بر قیمت محصول تاثیر گذارند.