مجموعه ابریشم آنلاین شما را به خرید بهترین محصولات ابریشم آنلاین دعوت می نماید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

از خواص پیله ابریشم چه می دانید؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا پیله ابریشم باعث جوانسازی پوست می شود؟مرکز خرید پیله ابریشم خشک

پیله ابریشم نوعی فیبر بسیار قوی و لطیف و منبع ابریشم تجاری است که توسط یکی از مفید ترین حشرات برای بشر یعنی کرم ابریشم تولید می شود. مایع ترشح شده از غده های دهان کرم ابریشم پس از خارج شدن از دهان منجمد می شود؛ این مایع به صورت پیوسته و از منفذ بسیار باریکی خارج می شود و بدین ترتیب به شکل الیاف در می آید. غذای اصلی کرم های ابریشم نیز برگ درخت توت سفید می باشد و پیش نیاز پرورش آن باغی پر از این درختان در فصل مناسب می باشد.

از خواص پیله ابریشم چه می دانید؟

آیا پیله ابریشم باعث جوانسازی پوست می شود؟

آیا پیله ابریشم باعث جوانسازی پوست می شود؟ جالب است بدانید که پیله ابریشم در ابتدا تنها برای تولید پارچه مورد استفاده قرار می گرفت اما پس از مدتی افراد متوجه شدند پوست دست افرادی که با این پیله ها سر و کار دارند لطیف تر شده است و تحقیقای انجام شد که ما را به دانشی بالاتر در مورد پیله ابریشم رسانده است.

سریسین یکی از پروتئین های مهم پیله ابریشم است؛ این ماده که نقش کنارهم نگه داشتن پیله را دارد با خیس شدن آزاد شده و به صورت یک لایه خیلی نازک روی پوست نم دار می چسبد و باعث آبرسانی کامل پوست می شود. این کار با جلوگیری از تبخیر آب در سطح پوست انجام می شود و احساس لطافت پس از استفاده پیله ابریشم نیز به همین دلیل می باشد.

همچنین استفاده از پیله ابریشم باعث افزایش کلاژن در پوست می شود که در بهبود و از بین بردن چین و چروک های سطح پوست مفید است. سریسین موجود در ابریشم تولید کلاژن را افزایش داده و در بهبود زخم های آکنه، بهبود رنگدانه ها از دیگر مزایای استفاده از ان می باشند.

از دیگر مزایای پیله ابریشم برای پوست می توان به این موارد اشاره کرد:

بهترین روش برای بالا بردن تاثیر پیله ابریشم استفاده با روش سنتی است که معمولا برای سه هفته نیز توصیه می شود. استفاده از ماسک های ابریشم به دلیل درصد پایین ابریشم موجود در آنها تاثیر چندانی ندارد اما روش موجود در طب سنتی چینی و ژاپنی، با استفاده از پیله ابریشم به صورت ارگانیک مناسب است.

مرکز خرید پیله ابریشم خشک

مرکز خرید پیله ابریشم خشک امروزه شیوه های گوناگونی برای خرید انواع محصولات و کالاها وجود دارد. خرید پیله ابریشم خشک از طریق وب سایت‌ ها و فروشگاه های اینترنتی بیشتر از قبل رایج شده است و شما به راحتی میتوانید این محصول را تهیه کنید. مجموعه حاضر یکی از پیشروترین مراکز این بازار است که با ازمایشات و تحقیقات گوناگون استاده از این محصول جادویی را برای مصارف گوناگون آسان گردانیده.